TRÄLÅDOR, 2 st, Vin & Sprit. 1900-talets mitt.

177054. TRÄLÅDOR, 2 st, Vin & Sprit. 1900-talets mitt.

Längd, 42 - 72 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd, 42 - 72 cm.

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 733