SOFFA, Mio, 2000-tal.

SOFFA, Mio, 2000-tal.
1762389. SOFFA, Mio, 2000-tal.

Höjd 102, sitthöjd 46, längd 143 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 889