PER HAMMARSTRÖM. STOR KERAMIKSKÅL, Per Hammarström, signerad Per H.

1757953. PER HAMMARSTRÖM. STOR KERAMIKSKÅL, Per Hammarström, signerad Per H.

Keramikskål gjord av keramikern Per Hammarström, signerad Per H.
Mått ca: 28 cm i diameter, höjd: 12 cm.

Ringa bruksslitage.

Ringa bruksslitage.

Antal besök: 161