Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
YNGVE HÅKANSSON. Fullriggare, olja på duk, signerad Y. Håkansson.
1755865. YNGVE HÅKANSSON. Fullriggare, olja på duk, signerad Y. Håkansson.
38 x 46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
38 x 46 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
362