SKÅP, snidad ek med smidesbeslag, 1900-talets andra hälft.

1753603. SKÅP, snidad ek med smidesbeslag, 1900-talets andra hälft.

Längd 66, bredd 44, höjd 123 cm.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Arkaden
Antal besök: 125