KASSASKÅP, Protech, 1900-taltes andra hälft.

1751774. KASSASKÅP, Protech, 1900-taltes andra hälft.

Brickmärkt. Längd ca. 34, bredd 41, höjd 48 cm.

Ställvis ytslitage. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 621