SKÅL, powder blue porslin, Kina, 1800-tal.

1751047. SKÅL, powder blue porslin, Kina, 1800-tal.

Diameter 19,5 cm.

Dekorslitage.

Diameter 19,5 cm.

Dekorslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
V13 - Vitrinskåp 13
Antal besök: 355