OMEGA, Seamaster, armbandsur, automatisk, cal. 501, stål, 1950-tal.

1749653. OMEGA, Seamaster, armbandsur, automatisk, cal. 501, stål, 1950-tal.

Signerad urtavla, boett och urverk. Naiad crown.
Boett 2846-1 SC
Urverk serie 14860528.
Diameter exkl krona ca 34 mm.

Armband ej Omega, ej original. Slitage. Repor. Urtavla, visare och urverk delvis anlupna. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Retrohem

Gör en kostnadsfri värdering!

Boett 2846-1 SC
Urverk serie 14860528.
Diameter exkl krona ca 34 mm.

Tema

Retrohem

Antal besök: 1 411