PARTI GLAS, 13 st, ljusstakar, 1900-tal.

174961. PARTI GLAS, 13 st, ljusstakar, 1900-tal.

2 st ljusstakar, höjd 21 cm
1 st ljuslykta, höjd 11,5 cm
3 st ljushållare, höjd 9,5 cm
1 st ljusstake, höjd 5 cm
2 st ljushållare, höjd 2 cm
2 st ljushållare, höjd 2 cm
2 st ljushållare, höjd 4, 5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st ljusstakar, höjd 21 cm
1 st ljuslykta, höjd 11,5 cm
3 st ljushållare, höjd 9,5 cm
1 st ljusstake, höjd 5 cm
2 st ljushållare, höjd 2 cm
2 st ljushållare, höjd 2 cm

Bruksskick.

Antal besök: 618