BENGT LINDSTRÖM. färglitografi, signerad och numrerad EA IV/XV.

1745248. BENGT LINDSTRÖM. färglitografi, signerad och numrerad EA IV/XV.

Bild ca 75 x 51 cm. Ram ca 89 x 64 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Lindström (1925–2008)

Tema

Retrohem

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Bengt Lindström (1925–2008)

Tema

Retrohem

Antal besök: 547