HANS J WEGNER. Matbord, mod " AT 312 ", Andreas Tuck, Carl Hansen, Danmark, 1950-60-tal.

174479. HANS J WEGNER. Matbord, mod " AT 312 ", Andreas Tuck, Carl Hansen, Danmark, 1950-60-tal.

Ek, längd 140, bredd 90, höjd 72 cm total längd med utdragbara skivor 240 cm.

Bruksslitage, fläck, fanérsläpp, lackskador.

Hans J Wegner (1914–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Hans J Wegner (1914–2007)

Antal besök: 4 312