RÖKELSKAR, Cloisonné, Kina 1900-tal.

174434. RÖKELSKAR, Cloisonné, Kina 1900-tal.

Kar med lock. Polykrom dekor. Höjd 16 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Märken. Repor.

Antal besök: 873