ENRICO BAJ. Figurkomposition, färglitografi, signerad.

1744103. ENRICO BAJ. Figurkomposition, färglitografi, signerad.

85/250, ramstorlek 105 x 78 cm.

Enrico Baj (1924–2003)

Enrico Baj (1924–2003)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
S1 - Showroom 1
Antal besök: 55

Andra intressanta föremål