VAS, troligen alabaster, 1900-talets andra hälft.

1743232. VAS, troligen alabaster, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca. 32 cm.

Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 32 cm.

Repor. Märken.

Antal besök: 721