GOLVLAMPA, målat och förgyllt trä, 1900-tal.

1742338. GOLVLAMPA, målat och förgyllt trä, 1900-tal.

Höjd 137 cm.

Förlängd, kompletterad samt färgslitage.

Höjd 137 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 113