SALONGSBORD, nyrenässans. Sekelskiftet 18/1900-tal.

174055. SALONGSBORD, nyrenässans. Sekelskiftet 18/1900-tal.

Diameter 95, höjd 79 cm.

Bruksslitage, senare bemålat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 95, höjd 79 cm.

Bruksslitage, senare bemålat.

Antal besök: 597