RING, silver med carréslipad bergkristall, Stigbert Stockholm 1942.

1738940. RING, silver med carréslipad bergkristall, Stigbert Stockholm 1942.

Storlek 17,5. Sten 10 x 15 mm.

Bruksslitage, repor, sten med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 579