OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Spelande pan", Skulptur, brons, signerad och daterad -23.

1738290. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Spelande pan", Skulptur, brons, signerad och daterad -23.

Otto Meyers eftr.fud, höjd 19 cm.

sedvanligt ytslitage.

sedvanligt ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
1Vitrin
Antal besök: 224