SKOLPLANSCHER, 4 st, Svenska Växter. 1900-talets första hälft.

173802. SKOLPLANSCHER, 4 st, Svenska Växter. 1900-talets första hälft.

4 olika planscher med "Sälj", "Kabbeleka", "Ängsull", "Mjölke", Mått 100 x 70.

Mindre rivskada och mindre hål på en plansch. En upphägningskrok saknas på en plansch. Bruksslitage. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 421