SILVERBESTICK, bl.a. tårtspade, sockersked, mm 1900-talets mitt. Vikt 122 gram.

173694. SILVERBESTICK, bl.a. tårtspade, sockersked, mm 1900-talets mitt. Vikt 122 gram.

Längd 13 - 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 13 - 20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 822