HUGO ÖFVERSTRÖM. Fiskeläge, olja på pannå, signerad.

1736481. HUGO ÖFVERSTRÖM. Fiskeläge, olja på pannå, signerad.

Ca 65x80 cm.

Hugo Öfverström (1900–1973)

Ca 65x80 cm.

Hugo Öfverström (1900–1973)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Hylla 3
Antal besök: 329