BORD, Art Deco, 1930-tal.

1735351. BORD, Art Deco, 1930-tal.

Med intarsia. Höj/sänkbart.
Mått i nuvarande läge, längd 61, bredd 61, höjd 61 cm.

Ytslitage. Repor. Märken.

Med intarsia. Höj/sänkbart.

Ytslitage. Repor. Märken.

Antal besök: 146