JARDINIER, majolika, Eichwald, Tyskland, omkring 1900.

1734852. JARDINIER, majolika, Eichwald, Tyskland, omkring 1900.

i form av släde med dekor av svan, modell No 5637, längd ca 47 cm, höjd ca 32 cm.

lagning, sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 411