LJUSSTAKAR, glas, Åfors Glasbruk, 1900-talets mitt.

172754. LJUSSTAKAR, glas, Åfors Glasbruk, 1900-talets mitt.

Ljusstakar samt ljusmanschetter i gulmetall med prismor. Höjd 22 cm. Ett par ljusmanschetter med prismor medföljer.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 6 488