KAFFEPANNA, rosfritt stål, Sigvard Bernadotte. 1960-tal.

172738. KAFFEPANNA, rosfritt stål, Sigvard Bernadotte. 1960-tal.

Kromad metall med handtag i svart plast. Höjd 20.

Repor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, slitage.

Antal besök: 1 024