Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Höörs Auktionshall
Konst
Måleri
CARLO KNUD HANSEN. OLJA PÅ DUK, signerad C K Hansen.
1725939. CARLO KNUD HANSEN. OLJA PÅ DUK, signerad C K Hansen.
61x50 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
61x50 cm.
Bruksslitage.
Höörs Auktionshall
263