BYRÅ, teak, 1950/60-tal.

BYRÅ, teak, 1950/60-tal.
172259. BYRÅ, teak, 1950/60-tal.

Fyra lådor. Längd 75, bredd 37,5, höjd 80 cm.

Bruksslitage. Märken. Repor. En "metallsko" på ett bakre ben saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 683