VÄGGLAMPOR, ett par, Bergboms, 1900-talets andra hälft.

172250. VÄGGLAMPOR, ett par, Bergboms, 1900-talets andra hälft.

Erikettmärkt Bergboms. Modell v-132. Stomme av mässing. Vinklade. Svängbara. Höjd ca 110 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 415