Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Höganäs Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
HÄNKELVAS, glaserat stengods, Nyman&Nyman, Höganäs, 1930-tal.
1721606. HÄNKELVAS, glaserat stengods, Nyman&Nyman, Höganäs, 1930-tal.
Höjd 22,5 cm.
Fint bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 22,5 cm.
Fint bruksskick.
Höganäs Auktionsverk
693