LEO REIS. Olja på duk.

1720778. LEO REIS. Olja på duk.

Interiörsbild, signerad 59x69 cm.

Mindre ytslitage.

Leo Reis (1926–2001)

Mindre ytslitage.

Leo Reis (1926–2001)

Antal besök: 138