JUEL MADSEN. Olja på pannå.

1720563. JUEL MADSEN. Olja på pannå.

Kustbild, monogramsignerad JM, 38x49 cm.

Pannå med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pannå med spricka.

Antal besök: 387