SOFFBORD, Tove och Edvard Kindt-Larsen, Seffle möbelfabrik, 1950/60-tal.

1719816. SOFFBORD, Tove och Edvard Kindt-Larsen, Seffle möbelfabrik, 1950/60-tal.

Mått 141x65 cm, höjd 52 cm.

Ytslitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 141x65 cm, höjd 52 cm.

Ytslitage och repor.

Antal besök: 329