LEIF KANDER. Hus i landskap vid skymning, olja på duk, signerad och daterad -87.

1716515. LEIF KANDER. Hus i landskap vid skymning, olja på duk, signerad och daterad -87.

Ca 81 x 65 cm.

Något ytslitage.

Leif Kander (1939–2011)

Ca 81 x 65 cm.

Något ytslitage.

Leif Kander (1939–2011)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 5
Antal besök: 131