SOPPSLEV, silver, tidigt 1800-tal.

171637. SOPPSLEV, silver, tidigt 1800-tal.

Troligen från Sundsvall. Längd 33,5 cm. Vikt 152 gram.

Otydliga stämplar. Slitage. Litet avslag på skaftets knopp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 049