SCHATULL, Makassar, 1800-tal.

SCHATULL, Makassar, 1800-tal.
171484. SCHATULL, Makassar, 1800-tal.

Fyra parfymflaskor. Längd 14, bredd 14, höjd 11 cm.

Bruksslitage. Tre proppar sitter fast. Två proppar med skadad topp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 063