Stadsauktion Sundsvall
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURIN, parian, "Läsande barn", Gustavsberg, daterad 1914.
171398. FIGURIN, parian, "Läsande barn", Gustavsberg, daterad 1914.
Höjd 27,5 cm.
Bruksslitage, smuts.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 27,5 cm.
Bruksslitage, smuts.
Stadsauktion Sundsvall
1 016