FIGURIN, parian, "Läsande barn", Gustavsberg, daterad 1914.

171398. FIGURIN, parian, "Läsande barn", Gustavsberg, daterad 1914.

Höjd 27,5 cm.

Bruksslitage, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 27,5 cm.

Bruksslitage, smuts.

Antal besök: 1 272