Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Konst
Måleri
SIGFRID ULLMAN. Olja på pannå.
1713804. SIGFRID ULLMAN. Olja på pannå.
Landskap, 43x44 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Landskap, 43x44 cm.
Bruksslitage.
Halmstads Auktionskammare
544