NGUYEN VAN TY. Akvarell på duk, signerad och daterad -85.

171346. NGUYEN VAN TY. Akvarell på duk, signerad och daterad -85.

Mått 38 x 53 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 38 x 53 cm.

Antal besök: 1 071