VINSTÄLL, svartlackerad metall, 19/2000-tal.

1711825. VINSTÄLL, svartlackerad metall, 19/2000-tal.

Höjd 160 cm.

Slitage med ställvisa färgbortfall, något böjd vid mitten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 160 cm.

Antal besök: 462