VINSTÄLL, svartlackerad metall, 19/2000-tal.

1711825. VINSTÄLL, svartlackerad metall, 19/2000-tal.

Höjd 160 cm.

Slitage med ställvisa färgbortfall, något böjd vid mitten.

Höjd 160 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
C
Antal besök: 125

Andra intressanta föremål