PARTI MÄSSING och MALM, 4 delar. 1900-tal.

171091. PARTI MÄSSING och MALM, 4 delar. 1900-tal.

Ljuskrona, 6 ljusarmar för mindre ljus, höjd 20 cm. 7-armad kandelaber, malm, för mindre ljus, höjd 9 cm, 2 st mortlar varav en Skultuna, höjd.

Slitage. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Märken.

Antal besök: 842