KAFFESKEDAR, 12 st, silver, "Myntskedar". Vikt 187 gram.

171038. KAFFESKEDAR, 12 st, silver, "Myntskedar". Vikt 187 gram.

Kaffeskedar tillverkade av mynt från sekelskiftet 18/1900-talet. Längd 117,5 mm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 989