SOFFA, 1970/80-tal.

SOFFA, 1970/80-tal.
1709856. SOFFA, 1970/80-tal.

Stomme delvist med krom, lösa plymåer.
Längd 143, rygghöjd 56, sitthöjd ca 22 cm.

Slitage skada i textil.

Gör en kostnadsfri värdering!
1709856. SOFFA, 1970/80-tal.

Slitage skada i textil.

Antal besök: 1 375