BRUNO MATHSSON. FÅTÖLJ, Dux, "Pernilla".

170923. BRUNO MATHSSON. FÅTÖLJ, Dux, "Pernilla".

Sits med brunt skinn. Stomme i laminatträ. Signerad Bruno Mathsson by DUX.

Läderssits med bruksslitage. Stomtyg med hål. Mindre fotskada.

Bruno Mathsson (1907–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruno Mathsson (1907–1988)

Antal besök: 1 061