BRUNO MATHSSON. FÅTÖLJ, "Eva", signerad Bruno Mathsson by DUX.

170922. BRUNO MATHSSON. FÅTÖLJ, "Eva", signerad Bruno Mathsson by DUX.

Sits i sadelgjord. Stomme i laminat.

Klösmärken på ryggen. Åldersslitage.

Bruno Mathsson (1907–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruno Mathsson (1907–1988)

Antal besök: 1 803