EUGENE LESLIE SMYTHE (AMERICAN 1857-1932). Olja på duk.

1706842. EUGENE LESLIE SMYTHE (AMERICAN 1857-1932). Olja på duk.

Landskap med personer, signerad Smythe, 43x50 cm
Eugene Leslie Smythe Rhode Island/California/Vermont 1857-1932.

Krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelerad.

Antal besök: 215