WILHELM VON GEGERFELT. Tillskriven. Olja på pannå.

1706355. WILHELM VON GEGERFELT. Tillskriven. Olja på pannå.

Motiv från Bohuslän. A tergo etikett. Minne af Wilh.von Gegerfelt. Motiv från bohuslän. Stockholm 1866. 20x27 cm.

Mindre ytslitage.

Wilhelm von Gegerfelt (1844–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 356