FÖRSTÄRKARE, Sonab R4000-2, 1900-tal.

1705526. FÖRSTÄRKARE, Sonab R4000-2, 1900-tal.

Mått ca. 47x25 cm.

Slitage. Repor. Indikatorlampa fungerar ej. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca. 47x25 cm.

Antal besök: 1 372