SONIA DELAUNAY. Färglitografi.

1703633. SONIA DELAUNAY. Färglitografi.

Abstrakt komposition. nr 68/99, daterad 74, 45x44 cm.

Oramad, mindre kantslitage.

Sonia Delaunay (1885–1979)

Tema

Auctionets samlade vårkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramad, mindre kantslitage.

Sonia Delaunay (1885–1979)

Tema

Antal besök: 1 489