VASER, ett par, majolika, Rörstrand, 18/1900-tal.

1702992. VASER, ett par, majolika, Rörstrand, 18/1900-tal.

Med hänklar.
Höjd 27,5 cm.

Åldersrelaterat slitage, ena vas med äldre lagning vid mynning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med hänklar.
Höjd 27,5 cm.

Antal besök: 1 089