FÅTÖLJ, teak/rotting, Folke Ohlsson för Dux, 1950/60-tal.

1701305. FÅTÖLJ, teak/rotting, Folke Ohlsson för Dux, 1950/60-tal.

Bredd 69 cm. Djup 65 cm. Rygghöjd 70 cm.

Skavmärken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skavmärken och slitage.

Antal besök: 1 764